محل تبلیغات شما
به نام خدا :سلام به خانواده محترم سردار دلها حاج قاسم سلیمانی این نامه را می نویسم از ته قلبم شاید پدر شما برای شما مرد شجاع ودلاوریا نقش خیلی مهمی در زندگی شما داشت ولی زمانی که خبر شهادت پدرتان را شنیدم بغضی گلویم را گرفت واشک در دیده ام جاری شدچون یک انقلابی هستم یک جنگ دیده هستم یک ظلم دیده دوران ستم شاهی بوده ام میان حرفهای پدرم که از ظلم ها ی که روسها آنها کرده اند بمیگفت واز دلیر مردانی که با دشمنان وطن جنگیدن و به شهادت رسیدن خیلی ها ی دیگر که شاید صفحه این برگه پر شود از نام شهیدان شاید بعضی ها را از قلم بیاندازم ولی همگی این دلاور ان این سرزمین مثل سردارمان بودند من شاید یک نفر را اینقدر دوست نداشته باشم که که نبودش غمی در دلم بنشاند سردار سلیمانی زنده است و صدها ایرانی همثال سردار سلیمانی دراین مملکت هستند کاش من زودتر با پدر شما آشنا میشدم . جایش برایتان خالی نباشد .زنهای ما اگر می خواهند راه شهیدانمان را دامه دهند خودشان را از نامحرم بپوشانند و محافظ خود چادر خود و غیرت خود باشند ومردان ما اگر می خواهند راه شهیدانمان را دامه دهند وسردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهند باید محافظ حریم خانواده خود وحریم ملت ایران باشند مثل سرداردلها یمان شیطان .آمریکا . انگلیس .وغیره گفتاری در زبان ما وپوچ هستند ما باید شیطان درون مان را از خود دور کنیم به جامعه مان عفت اسلامی ببخشیم نه به زبان بلکه در عمل راه سردارمان را ادامه بدهیم راه سردار محافظت از خانواده وناموس است محافظت از مرزهای کشورمان است غیرت وشجاعت است ادامه دهنده راه شهیدان باید زینبی و حسینی باشد.

نامه ای به خانواده سردار دلها

گذشته تلخ و آینده روشن

ظاهر و باطنی متفاوت

راه ,سردار ,سلیمانی ,خانواده ,یک ,شاید ,را از ,می خواهند ,اگر می ,ما اگر ,محافظت از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

~.~ ღ شاهزاده تنیس ღ ~.~ وبلاگ شخصی من بلاغُ المبین تبریز سکوریت جنس ساعت دیواری چیست ؟ خرید میز پلاستیکی همراه ارزان تحریر چندکاره تاشو پلین تیبل میت 2020 provgaswealthlobs خورشید زندگی سفارشات میس واندا آموزش های ویژه در دست شما!